PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Závěry z jednání k poskytování referenčních údajů jiným osobám

V souvislosti s jednáním k poskytování referenčních údajů z registru obyvatel jiným osobám naleznete níže tabulku pro vyplnění návrhů na údaje, jež umožní jednoznačnou identifikaci osoby/klienta. 

V pátek 15. března 2013 se uskutečnilo jednání mezi zástupci SZR a jinými osobami na téma "Poskytování referenčních údajů z registru obyvatel jiným osobám".

Hlavními body jednání byla prezentace principů fungování základních registrů, proces poskytování referenčních údajů jiným osobám a ukázka návrhů nových formulářů k poskytnutí údajů jiné osobě.

Z jednání vyplynuly cenné podněty na lepší využitelnost služby poskytování údajů jiným osobám. Dohodli jsme se na doplnění nereferenčních údajů, pomocí kterých bude možno identifikovat osobu/klienta jednoznačněji. Prosíme účastníky jednání, aby své návrhy na tyto nereferenční údaje zasílali prostřednictvím přiložené tabulky: Tabulka pro návrhy Tabulka pro návrhy (11,00 KB)

Níže naleznete příručku "Poskytování referenčních údajů z registru obyvatel jiným osobám" a zápis z jednání.

Poskytování referenčních údajů z registru obyvatel jiným osobám Poskytování referenčních údajů z registru obyvatel jiným osobám (1,30 MB)
Záznam z jednání k poskytování referenčních údajů jiným osobám Záznam z jednání k poskytování referenčních údajů jiným osobám (211,07 KB)